Hakkımızda - Bestami ÇINGI

Av. Bestami ÇINGI tarafından kurulan hukuk büromuz aktif bir şekilde Gaziantep ilinde faaliyet göstermekte olup, aile hukuku ve boşanma avukatlığı, ceza hukuku, miras hukuku, sağlık hukuku, bilişim ve sosyal medya hukuku, ticaret ve şirketler hukuku, idari davalar, uluslararası hukuk ve iş hukuku alanlarında hizmet sunmaktadır.

Hukukun çeşitli dallarında, dava takibi ve yargılama sürecine alternatif olan arabuluculuk ve tahkim gibi yöntemlerle hukuki destek ve avukatlık hizmeti sağlamaktayız. Avukatlık büromuzla iletişime geçerek, yüz yüze, online ya da yazılı danışma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Gaziantep Barosuna kayıtlı olan Av. Bestami ÇINGI tarafından kurulan hukuk büromuz,  siz değerli müvekkillerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Gaziantep bölgesinde avukat ihtiyaçlarınız için profesyonel destek sağlanmaktadır.

Gaziantep Avukat ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli bir hizmet sunarak kurulan güvenilir bir Gaziantep hukuk firmasıyız. Büromuz, yerel ya da yabancı, gerçek ya da tüzel kişilere miras, gayrimenkul ve finansal konularda dikkatli bir inceleme sunar. Ayrıca, ticaret, sigorta ve sözleşme hukuku alanlarında, marka ve patent tescil işlemleri gibi geniş bir hukuki yelpazede danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.

Gaziantep avukat hizmetlerinde, büromuz tüm dava ve takip işlemlerini sonuçlandırana kadar her aşamada hukuki destek sağlamaktadır. Sunulan danışmanlık hizmetlerine bağlı olarak, hukukun farklı alanlarında birçok dava yönetilebilir, ilgili kurum ve mercilere başvurular yapılabilir ve süreçlerin takibi tarafımızca gerçekleştirilir.

Müvekkillerimiz bizim için eşit derecede önemli olup, dava ve takip süreçlerinde tüm bilgi ve belgeler müvekkillerle açık bir şekilde paylaşılmaktadır. Müvekkillerimize, dava veya takip süreçleri ile ilgili her aşamada ayrıntılı bilgileri şeffaf bir şekilde sunuyoruz. Gaziantep’in en iyi avukatı olma amacıyla tüm enerjimizle çalışmaktayız.

Call Now Button