Gaziantep Avukatlık Bürosu Hukuki Çözümler ve Danışmanlık - Bestami ÇINGI

Gaziantep ilinde hukuki çözüm, avukatlık hizmetleri almak için doğru adrestesiniz.  Deneyimli avukatlar ve kapsamlı dava konularında yardımcı olmaktayız.

Gaziantep avukatlık bürosu olarak davaya konu olan tüm branşlara dair yüksek analiz kapasitesi ile çalışmaktayız.  Geniş yelpazede hakları korumaya odaklı büromuz şeffaf ve yasalara uygun bir şekilde varlığını sürdürmektedir. Avukatlık konusunda kendimize güveniyor ve doğru yönlendirmelere odaklanıyoruz.

Aile Hukuku Çözümleri

Sıkça gelen başvurular arasında aile hukuku davaları yer almaktadır. Avukatlık büromuz, aile davası çözümlerinde etkili sonuçlara ulaşmanıza odaklanır. Anlaşmalı ve çekişmeli davalar, boşanmadan kaynaklanan nafaka davaları için başvurabilirsiniz. Ayrıca ziynet eşya davaları, mal rejimi, isim düzeltme talepleri için sorularınıza yanıt veriyoruz.

Evlenecek çiftler için sözleşme yapmak önemli olabilir. Olası boşanma durumlarında mal paylaşımının sorunsuz şekilde tamamlanması için sözleşme yapacaksanız avukatlık ofisimize başvurabilirsiniz.  Vesayet davaları, nafaka artırım, evlilik butlanı konuları için de hukuki danışmanlık sunuyoruz.

Gayrimenkul ve İnşaat Dava Çözümleri

Ofisimize gayrimenkul ve inşaat hukuku alanında danışmanlık almak üzere başvurabilirsiniz.  Taşınmaz mallara dair Gaziantep avukat ve danışmanlara soracağınız sorular, itinayla incelenecektir. Kira tespit, uyarlama, tahliye, kat karşılığı inşaat sözleşmeleri konularında yardımcı oluyoruz.

İpotek sözleşmesi, gayrimenkulle ilgili ortaklık giderilmesi davaları, gayrimenkulde sınırlı haklar bilgilendirmesini tarafımızdan talep edebilirsiniz.

Gaziantep İş Hukuku Danışmanlık

İş hayatında sektörlere göre hukuki düzenlemeleri de dikkate aldığımızda pek çok dava konusu gündeme gelebilir. İşveren ve çalışanlar açısından dava çeşitlerine göre uygun bir zeminden hizmet alabilirsiniz. İş kazaları başta olmak üzere, maddi manevi tazminat davalarına danışmanlık yapmaktayız.

Fazla mesaisi ödenmeyen işçilere yönelik davalar, kıdem tazminatı davaları, ihbar tazminatı konularında hukuki rehberiniz olmaktayız. İş sözleşmelerindeki anlaşmazlıklara bağlı davalarla ilgili size özel olarak sorulara yanıt veriyoruz. Mesleki bir hastalık varsa, dava süresinde gereken belge delil toplama aşamasında avukatlık ofisi olarak yanınızdayız. Şirketinize özel dava ve hukuki prosedürlere yönelik danışmanlık için de başvuru yapabilirsiniz.

Şirketler Hukuku Danışmanlığı

Şirketleri sektör ve rekabet açısından ele almak gerekiyorsa, kapsamlı bir analiz ve danışmanlık gerekebilir. Hisse senetleri işlemleri, sermaye piyasası kapsamında danışmanlık, hukuki raporlar ve daha fazlası profesyonel şekilde sunulacaktır. Tüketici mevzuatı ve haksız rekabeti engelleyici önlemler konularında detaylı bilgilendirme isteyebilirsiniz.

Miras Hukuku Alanında Çözümler

Birçok danışan miras hukuku açısından yabancı oldukları terimleri tarafımıza iletmektedir. Aile nedenli hak edilen miras davaları için kapsamlı çözümler sunuyoruz. Vasiyetname düzenlemek istiyorsanız, miras sözleşmesi hazırlatmak için hemen başvurabilirsiniz.

Miras sözleşmesinde meydana gelen anlaşmazlıklar ve davalarda yanınızdayız. Miras talebinde bulunan hak sahipleri ve mirası reddeden hak sahipleri için çeşitli prosedürler devreye girmektedir. Örneğin miras bırakan kişi mirasçılarına aşırı borç bırakmışsa miras reddedilebilmektedir. Bu gibi hallerde avukatlık bürosu olarak gereken tüm işlemleri sürdürüyoruz. Tereke, ortaklığı giderme, saklı payın korunması davaları için yardım ediyoruz.

İcra ve İflas Hukuku

Borçlarını karşı taraftan alamayan danışanlarımız için kapsamlı bir hukuki çözüm ve danışmanlık veriyoruz. Yerli ve yabancı şirketlerden alınması gereken meblağlara yönelik olarak dava prosedürünü uygulamaktayız.

Başvuru yapan firmalar için iflas erteleme, tarafların anlaşma yapması için protokollerin uygulanması konularında yardım ediyoruz. Ayrıca banka kredi sözleşmeleri nedeniyle oluşan alacak takibi, diğer ödeme tahsili için gerekli takipleri sağlamaktayız. Vereceğimiz iflas davası hizmetlerinde uzun vadeli çözümlere odaklanıyoruz.

Ceza Hukuku Danışmanlık

Hukuki danışmanlık ve çözümler konusunda sıkça başvuru gelen alanlardan biri ceza davalarıdır. Ceza davasına konu olan durumlara yönelik avukatlık büro uzman görüşümüzden yararlanabilirsiniz. Adli para cezaları, hapis cezası, güvenlik önlemleri, sınır dışı edilme davaları ve pek çok konuda yanınızdayız.

Geniş kapsamlı ceza davalarında hassasiyetle belge toplamak ve mahkemeye delil sunmak son derece önemlidir. Dava süresinde delil toplama aşamalarında yasal düzlemi aşmadan ilerleme kaydetmekteyiz. Dava çeşidine göre en uygun mahkeme sürecini planlıyor ve hakkınızı savunmanıza yardım ediyoruz.

İdare ve Vergi Hukuku

Gaziantep hukuk büromuzu ziyaret etmenize neden olacak konulardan biri idare vergi hukukudur. Kamulaştırma,  kentsel dönüşüm, kamu ihaleleri danışmanlık, belediye ceza iptal davaları ve daha pek çok konuda başvuruları kabul ediyoruz.

Vergi hukukuna bakıldığında, dava takibi ve uyuşmazlık çözümlerinde ekstra avantaj elde edebilirsiniz. Gümrük vergileri, eksik gelir beyanı, asgari geçim indirim ve sigorta prim davaları konularında sizlere destek olmaktayız. Yabancılara vergi kimlik numarası çıkarılması konularında da başvuruda bulunabilirsiniz.

Gaziantep Hukuk Danışmanlığı Başvuru

Gaziantep hukuk danışmanlığı başvurusu yapacağınızda iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.  Doğudan ofisimize gelebilir, dilerseniz öncesinde randevu alabilir, görüşmek istediğiniz konuları aktarabilirsiniz.

Hukuk danışmanlığı ofisimizde, avukatınız olarak size özel analiz ve değerlendirmeler yapılacaktır. Analizler ve hukuki prosedürlere dair kurumsal ve bireysel talepleriniz,  ideal şekilde yanıtlanmaktadır. Karmaşık görünen dava süreçleri boyunca güncellenen yasal düzenlemeleri de dikkate alarak işlem yapıyoruz.

Prosedürlerimiz yasal bütçe fiyatlandırma açısından şeffaflık ilkesine dayalıdır. Bütçe planlamasını yapmadan önce avukatlık bürosu Gaziantep ekibimizle görüşürsünüz. Analizler ardından sizlere özel bir bütçe planı sunulacaktır.

Yorum Yaz

Call Now Button